LOGO KAPSEL BAND LOGO KAPSEL BAND

zespół muzyczny

KAPSEL BAND

HOME || O NAS || DEMO || GALERIA || OPINIE || KONTAKT

  Paweł

Paweł - Założyciel i szef zespołu. Określa zasady i sposoby jego funkcjonowania. Stawia na proste i niezawodne sposoby by zapewnić zawsze wysoką jakość tego co robi.
Piciu


Piotr "Piciu" - Doświadczony muzyk, śpiewający gitarzysta elektryczny, akustyczny i klasyczny. Porusza się w różnych stylach takich jak rock, pop, country, blues a przede wszystkim jazz.Grzegorz
Grzegorz - Charyzmatyczny piosenkarz. Rozpoczynał swoją karierę wiele lat temu w naszym zespole. Po wielu latach tułaczki po scenach polskich i estradach europejskich postanowił wrócić do korzeni.

Razem
Razem stanowimy udany i scementowany zespół, widzieliśmy razem wiele imprez, o których czasem burzliwie dyskutowaliśmy, byliśmy w wielu pięknych miejscach i z całą pewnością potrafimy doradzić gdzie i jak urządzić uroczyste przyjęcie.
Orły
Mamy przyjemność poinformować, że zespół KAPSEL BAND został laureatem w plebiscycie
"ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ"
2019, 2020 oraz 2021
Jest nam niezmiernie miło bo to właśnie dzięki Wam - naszym klientom, możemy pochwalić się takim wyróżnieniem.
To duża satysfakcja dla naszego zespołu tym bardziej, że wyprzedziliśmy ponad 5996 firm z branży

Zapraszamy do odwiedzin strony Orły Branży Ślubnej by zapoznać się z oceną: http://www.orlybranzyslubnej.pl/profile-243891-0-zespol-muzyczny-kapsel-band/W naszej ofercie jest również WIDEOFILMOWANIE


Jachu Jachu


Jasiu - operator kamery. Współpracuje z nami już ponad 15 lat. Jest autorem wszystkich filmów zamieszczonych na naszej stronie.Nasi przyjaciele


Mikołaj


Mikołaj - Wirtuoz gitary. W naszym zespole również śpiewa. Mimo młodego wieku jego talent został doceniony nie tylko na polskich scenach ale i poza granicami naszego kraju.

Krzysztof


Krzysztof - Gitarzysta i wokalista. Przez wiele lat współtworzył zespół. Obecnie prowadzi własną firmę informatyczną. W wolnych chwilach gra w "Kapslu".

Stefan


Stefan - wieloletni gitarzysta i serwisant sprzętu w naszym zespole.

Jacek

Jacek - Piosenkarz country. W naszym zespole śpiewał piosenki takich kultowych wykonawców jak: Julio Iglesias, Rod Steward, Michael Buble i in.

Wojtek


Wojtek – Doskonały gitarzysta. Wieloletni przyjaciel zespołu

Jasiu


Jasiu – Młody, zdolny, kreatywny muzyk. Gra na gitarze klasycznej, elektrycznej i klawiszach. Obecnie grywa gdzieś w Skandynawii.

Lucyna

Lucyna - dziewczyna o perłowym głosie. Zaczynała śpiewać z nami kiedy zespół powstawał, będąc uczennicą szkoły podstawowej

Grzesiu


Razem zaczynaliśmy a teraz Grzegorz prowadzi własną orkiestrę swingowo-jazzową. Jest zawsze mile widzianym gościem na naszych imprezach.


Klaudia


Klaudia - Wygrała konkurs karaoke na jednej z zabaw karnawałowych zyskując duże uznanie publiczności.